×

Užpildykite formą ir nemokamai išsikvieskite konsultantą į namus

Klasikiniai roletaiRoletairoletaiRoletai plastikinaims langams

Kaina nuo: 13,00 EUR

Pastaba: kaina priklauso nuo pasirinktos sistemos, gaminio matmens ir audinio spalvos.

Roletai

Roletai kitaip dar vadinami ritininėmis užuolaidomis yra universalus langų dekoravimo būdas žmonėms, kurie vertina patogumą ir funkcionalumą. Šiandien tai vienas populiariausių langų dekoro bei apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių sprendimų. Jie yra pritaikomi įvairių tipų langams (plastikinimiams, mediniams bei aliuminiams). Roleto audinys susisuka ant vamzdžio, kuris yra uždengtas ekstruduota aliuminio kasete. Roleto šonuose (prie lango stiklajuosčių) užklijuojamos specialios kreipiančiosios, kurios išlaiko audinį bei neleidžia jam išsigaubti, atvertus ar pilnai atidarius langą.

Kokybiškų roletų įsigijimas ne tik puošia interjerą, užtamsina langus, bet taip pat padeda palaikyti optimalią temperatūrą patalpose, nes kaitrios vasaros saulės spinduliai pro roletus neprasiskverbs. Saugo Jūsų privatumą bei padeda šaltuoju metų laiku, nepraleisdami iš lauko ateinančio šalčio ir sulaikydami šilumą patalpoje.

Renkantis tinkamiausius roletus pirmiausia reikėtų įvertinti, kaip jie yra montuojami: gali būti tvirtinami prie lango, lubų arba sienos. Sumontavus jie puikiai susilieja su namų interjeru, o produkto konstrukcijos spalvų įvairovė leidžia juos pritaikyti prie įvairių langų rėmų spalvų. Taip pat, UAB "PLISUOTAS" audinių asortimente rasite prie Jūsų interjero derančias audinių spalvas.

Į viršų